פיתוח משחקים – פיתוח משחקי מחשב ויצירת משחקים פורומים כללי באנו להכיר! בואו להכיר אנשים מהתחום!

תגיות: 

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אושר דביר
    מנהל בפורום

באנו להכיר – בואו להכיר אנשים מהתחום

תרשמו על עצמכם, הציגו את הפרוייקטים שלכם, מאיפה אתם ועוד!

לדוגמא –

אושר דביר, בן 28 מתכנת עם אנריל כ-8 שנים בנוסף ממדל בבלנדר גר בנתניה
      קישור לפרוייקטים שלי – ______

אשמח להכיר אנשים ללמוד איתם ולהעמיק בחומר ואולי אפילו לחשוב על משחק יחד! הוסיפו אותי לחברים 🙂

היי אני ברי, אני סטודנט בשנה האחרונה לתואר ראשון לאנימציה במכללת ספיר
      למדתי בהאקריו התמחות באנימציה ותלת ממד

אתחיל לי ללמוד אנריל כי הבנתי שזמני הרנדר מהירים פי כמה וכמה מהתוכנות המתחרות, ולא מתפשרים על איכות
      בנוסף בזכות התכנות, אפשר לעשות כמעט כל דבר שמדמיינים

אשמח להכיר אנשים שלומדים את עולם הקולנוע בתוכנה, ואולי גם לעבוד גם על סרטים יחד

DanyMaor
      משתתף

דני מאור: מתכנת, וחובב טכנולוגיה
        שלום! אני דני, בן 45 גר בחדרה, ותכנות זורם בעורקיי עוד מגיל 13. בשנים האחרונות התמקדתי בפיתוח משחקים, שם גיליתי אהבה עזה הן ליוניטי (עם ניסיון של כמעט עשור) והן לאנריל (5 שנים).
        מאחל בהצלחה רבה לכל המפתחים.

naordvir
        משתתף

היי! אני נאור, לומד אנריל כבר שלוש שנים ומרגיש חיבור מדהים לתחום.
          התחלתי ללמוד בגיל 16 ונשאבתי לחלוטין. ומאז הספקתי להתעמק במגוון צדדים שונים של המנוע כגון:
          תכנות
          level design
          animations
          materials
          VFX
          User Interface
          ועוד מגוון של נושאים שונים. אשמח אם תוסיפו אותי לחברים!
          מפתח בעיקר משחקי AAA ומחפש צוות לעניין שיחד נכבוש!

Ronen Elishaev
          משתתף

היי אנשים, מה הולך? 🙂

קוראים לי רונן, בן 26 מתל-אביב, אחרי תואר ראשון בקולנוע ועכשיו סטודנט לתואר שני במדיה דיגיטלית באונירסיטת תל-אביב.

גיימר מילדות, מכור ל-MMOs, עם בקיאות מטורפת במשחקים ועניין רב במה שהולך מאחורי המשחק – איך משחק נבנה ומתעצב. אני תותח בכתיבת תסריט למשחקים, עיצוב סביבות ועולמות בדיוניים, עיצוב אינטרקציות ושלבים ובאתי לקורס של אושר להשיג את כל הכלים האלה גם במנוע אנריל בשאיפה להיכנס איתו לתעשייה.

במסגרת התואר השני שלי אני עושה פרויקט גמר שהוא משחק אימה נרטיבי קצר שהולך להיות מטורף והולך לראות עולם. ואם אני כבר משווק את עצמי, אז עד הסוף – בשביל שהמשחק שלי יצא לפועל אני צריך איתי עוד מפתח אנריל שיוכל לעזור לי להוציא את כל האינטרקציות והעיצובים שלי לפועל ברמת הבלופרינטים. מישהו תותח שכבר משופשף בתוכנה ורוצה לקחת חלק בפרויקט שהולך לראות תערוכות מדיה בארץ, קונפרנסים, פסטיבלים בחו”ל, ולהיות איתי ביחד עד שיגיע לסטים.

אז אם מישהו חושב שזה סוג תפקיד שמעניין ורלוונטי לו, מוזמן לדבר איתי בפרטי 🙂

תנו בראש!

רונן 050-5660025

Amitay Shalev
            משתתף

היי מה קורה כולם!

אני אמיתי מפתח כבר 4 חודשים באנריל.

מפתח משחקים מגיל 9 בUnity, Construct, Scratch ועוד.

עכשיו אני בן 12 וגיליתי שבתחום כזה גיל זה רק מספר.

תמיד אוהב לעבוד עם אחרים אם מישהו צריך עזרה יכול לפנות אלי

ט”ל: 0545311419

Discord: amitayshalev.

CaptainPig
              משתתף

היי אני קים (●’◡’●)🖐️
                התחלתי ללמוד גיימינג קצת במכללת האקר-יו כניסיון ויצא לי קצת להכיר תוכנות חדשות שלא הכרתי כמו יוניטי מאיה ולבסוף אנריל אנג’ין שממש התחברתי אליו וגיליתי אותו בקורס הזה ואני נורא נהנת ללמוד פה ולגלות מהאפשרויות שאפשר לעשות עם הבלופרינטים וכל מיני פיצ’רים חמודים, מעבר לכך מההכרות הצרצרה שלי יש פה אנשים מאוד נחמדים עם המון ידע ואני יותר מאשמח להכיר עוד ולהתייעץ ביחד לתכנן דברים , מה שיצא מבורך 😇
                אני אוסיף כי יש לי ידע בתוכנות כמו צייר וירטואלי והיה לי כמובן גם התנסות עם תוכנות של אפקטים ועריכות וידאו.. הפן היציירתי שלי מאוד מורחב ואם מישהו ירצה לבנות משהו מיוחד אשמח לעזור עם זה , מוזמנים להוסיף אותי בדיסקורד “captainpig22”
                יום נעים שיהיה והצלחה לכולם💮

Ronbit95
                משתתף

ממצב אנשים?

קוראים לי רון ביטון, אני בן 27, מבית שמש, כרגע עובד בסופר-פארם, למדתי תאוריה מוזיקלית , קובייס ואבלטון במכללת סלע סקול , ולמדתי DJ במכללת BPM וכרגע לומד פה את הקורס זה הכניסה הראשונית שלי לעולם הפיתוח משחקים יש כרגע כמה רעיונות שרצים אבל צריך קודם לסיים את הקורס . התכנון מפה זה ללמוד לפתח משהו שלי לבד או עם קבוצה של אנשים בנוסף להמשיך ללמוד על כל העולם של הפיתוח משחקים

היי חברים.

קוראים לי מיכאל. אני בן 44.

לפני 4 שנים התחלתי ללמוד Blender, ומעבודה שלי הייתי ממדל, בעיקר פרויקטים אדריכליים.

חולה על VFX,  camera tracking  וכו’

מקווה שעם צבירת ידע וניסיון באנריל, אצליח למצאו מקום עבודה מעניין עם תלת, גיימינג, או אולי אפילו קולנוע, או לפתוח עסק שמתעסק בנושאים אלו.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
                • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.